| Ονομασία | Πίνακας μνήμης βιομηχανικής ποιότητας PG |
|---|---|
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Ονομασία | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Ονομασία | Τροχαία κάρτες υψηλής ταχύτητας βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~85°C |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Όνομα προϊόντος | Κάρτες TF βιομηχανικής ποιότητας 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | έως 160MB/s |
| Τάξη | U3, A2, V30 |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 85°C/ -40°C έως 105°C |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 160 MB/s |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Όνομα προϊόντος | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Oem | υποστήριξη |
| Ποιότητα | Εξοχος |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Εφαρμογή | RK3568 Ενσωματωμένο |
| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Προέλευση | Κίνα |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |