| Naam | Industriële TF-kaart |
|---|---|
| CapacityPG-geheugenkaart van industriële kwaliteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Naam | Industriële hoge snelheidstv-kaarten |
|---|---|
| CapacityPG-geheugenkaart van industriële kwaliteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Werktemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Kleur | aanpasbaar |
| Pakket | aanpasbaar |
| Productnaam | 64GB 128GB 256GB industriële kwaliteit TF-kaarten |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
| Oorsprong | China |
| Lees snelheid | tot 160 MB/s |
| Klas | U3, A2, V30 |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 85°C/ -40°C tot 105°C |
| Lees snelheid | Tot 160 MB/s |
| Opslagcapaciteit | 32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
| Garantie | 3 jaar |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Productnaam | eMMC 5.1 |
|---|---|
| OEM | steun |
| Kwaliteit | Uitstekend |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Sollicitatie | RK3568 Ingebed |
| Productnaam | PG-merk eMMC 5.1 |
|---|---|
| verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm/11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Oorsprong | China |
| Functie | Geheugen |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |