| Name | Industrial Grade Tf Card |
|---|---|
| CapacityPG Brand Industrial Grade Memory Card | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Name | Industrial Grade High Speed Tf Card |
|---|---|
| CapacityPG Brand Industrial Grade Memory Card | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Operating Tempereture | -40℃~85℃ |
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Productname | 64GB 128GB 256GB Industrial Grade TF Cards |
|---|---|
| File System | FAT32 / ExFAT |
| Origin | China |
| Read Speed | Up To 160MB/s |
| Class | U3, A2, V30 |
| File System | FAT32/ ExFAT |
|---|---|
| Operating Temperature | -25°C To 85°C/ -40°C To 105°C |
| Read Speed | Up To160 MB/s |
| Storage Capacity | 32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
| Warranty | 3 Years |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Product Name | EMMC 5.1 |
|---|---|
| OEM | Support |
| Quality | Excellent |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Application | RK3568 Embedded |
| Product Name | PG Brand EMMC 5.1 |
|---|---|
| Appearance | 11.5mmx13mmx1.0mm/11.5mmx13mmx1.2mm |
| Origin | China |
| Function | Memory |
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB |