| Adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
|---|---|
| CasualPG marka endüstriyel sınıf hafıza kartı | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Adı | Endüstriyel sınıf yüksek hızlı TF kartı |
|---|---|
| CasualPG marka endüstriyel sınıf hafıza kartı | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| İşletme sıcaklığı | -40°C~85°C |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | 64GB 128GB 256GB Endüstriyel Sınıf TF Kartları |
|---|---|
| Dosya sistemi | Fat32 / exfat |
| Menşei | Çin |
| Okuma hızı | 160MB/sn'ye kadar |
| Sınıf | U3, A2, V30 |
| Dosya sistemi | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C/ -40°C ila 105°C |
| Okuma hızı | 160 MB/sn'ye kadar |
| Depolama Kapasitesi | 32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
| Garanti | 3 yıl |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Ürün adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Oem | Destek |
| Kalite | Harika |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Başvuru | RK3568 Gömülü |
| Ürün adı | PG Markası eMMC 5.1 |
|---|---|
| Dış görünüş | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Menşei | Çin |
| İşlev | Hafıza |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |