| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Ικανότητα | 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| Oem | υποστήριξη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Ποιότητα | Γνήσιο πρωτότυπο |
| Αρμονία | Tablet PC/Set-top Box |
| NAND FLASH | TLC/QLC |
|---|---|
| Σειρά | Libre |
| Μέγιστη ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Φορέστε ισοπεδωτική | Υποστηρίζεται |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Εφαρμογή | Δικτυακό δρομολογητή / Κινητό τηλέφωνο / Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα / Tablet PC |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 256 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Αρμονία | Tablet PC/Set-top Box |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
| Διασύνδεση | HS400 (400 MB/s) |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| ΕΘΙΜΟ | υποστήριξη |
| Προέλευση | Κίνα |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Όνομα προϊόντος | PG Brand High Performance eMMC Automotive Grade |
|---|---|
| Λογότυπο | Oem |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Ποιότητα | Εξαιρετικό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος ηλεκτρονικός |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Μνήμη | Λάμψη |
| Oem | καλωσόρισμα |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |