| Όνομα προϊόντος | Αυτοκινητοβιομηχανικού βαθμού eMMC5.1 |
|---|---|
| Μνήμη | Λάμψη |
| Κατασκευαστής | PG |
| Ελεγκτής | SMI |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | IC Electronic Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Αρμονία | Κουτί για το set-top |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Εύρος χωρητικότητας | Μέχρι 256GB |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη Λύση Flash Memory EMMC5.1 Automotive |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Τυπικές εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices |
| Κατανάλωση ρεύματος | Τυπικό ενεργό 50mA |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
|---|---|
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Κατασκευαστής | Μάρκα PG, China Chips Star |
| Προϊόν | EMMC |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Οστια | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +85°C |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Εφαρμογή | Επικοινωνία και έλεγχος οχημάτων |
| Πακέτο | Πακέτο BGA153 |
| Όνομα προϊόντων | Automotive Embedded EMMC |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Κατανάλωση ρεύματος | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
| Σύμφωνος | Ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών |
|---|---|
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Αρμονία | Μητρικές πλακέτες μηχανών POS |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |