| Ürün adı | Otomotiv Gömülü EMMC |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Ürün adı | 64GB 128GB 256GB Yerleşik Flaş eMMC |
|---|---|
| Gofret | Kioksiye |
| Menşei | Guangdong, Çin |
| Depolama Kapasitesi | 64GB, 128GB,256GB |
| Uyumluluk | Otomotiv Elektroniği Alanı |
| İsim | IOT ve Uç Bilgi İşlem için Endüstriyel Gömülü eMMC |
|---|---|
| Gofret | Kioksiye |
| Denetleyici | SMI |
| Menşei | Guangdong, Çin |
| Adedi | 1 |
| Ürün adı | EMMC Gömülü Kartlar |
|---|---|
| OEM/ODM | Hoş geldin |
| Protokol | HS400 |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Ürün adı | Flash Bellek Otomotiv Sınıfı eMMC |
|---|---|
| Uyumluluk | Otomotiv Elektroniği Alanı |
| Güvenilirlik | AEC-Q100 onaylı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila +105 ° C |
| Renk | Siyah |
| Ürün adı | Bellek Yongaları IC Otomotiv Sınıfı eMMC 5.1 |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Gofret | Kioksiye |
| Garanti | 5 Yıl |
| fabrika | Evet |
| Ürün | Otomotiv Sınıfında Yüksek Kalite eMMC 5.1 |
|---|---|
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Kalite | Exectlect |
| Menşei | Çin |
| Gofret | Kioksiye |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| İsim | Endüstriyel Sınıf EMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protokol | HS400 |
| Gofret | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| İsim | PG 256GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Marka | PG (mükemmel sınıf) |
| Durum | Sağlık |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Başvuru | Oyun konsolu / set üstü kutu / akıllı telefon / akıllı TV |