| Productnaam | Automotive ingebedde EMMC |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Productnaam | 64 GB 128 GB 256 GB Ingebouwde Flash-eMMC |
|---|---|
| Wafeltje | Kioxia |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Opslagcapaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Verenigbaarheid | Automotive elektronica veld |
| Naam | Industrieel ingebedde eMMC voor IoT en Edge Computing |
|---|---|
| Wafeltje | Kioxia |
| Controleur | SMI |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | EMMC ingebedde kaarten |
|---|---|
| OEM/ODM | welkom |
| Protocol | HS400 |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
| Productnaam | Flash-geheugen eMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Automotive elektronica veld |
| Betrouwbaarheid | AEC-Q100 gekwalificeerd |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +105°C |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | Geheugenchips IC Automotive-kwaliteit eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Wafeltje | Kioxia |
| Garantie | 5 jaar |
| fabriek | Ja |
| Product | Automotive-kwaliteit eMMC van hoge kwaliteit 5.1 |
|---|---|
| Vervaardiging | China Chips-ster |
| Kwaliteit | Excellect |
| Oorsprong | China |
| Wafeltje | Kioxia |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Naam | Industriële kwaliteit eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Protocol | HS400 |
| Wafeltje | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Naam | PG 256GB eMMC 5.1 |
|---|---|
| Merk | PG (Perfect Grade) |
| Status | Goede gezondheid |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| sollicitatie | Spelconsole / Set-top box / Smartphone / Smart TV |