| Όνομα προϊόντος | Τσιπ μνήμης Emmc κατηγορίας αυτοκινήτου |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Οστια | Κιοξία |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Σύμφωνος | Ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών |
|---|---|
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Αρμονία | Μητρικές πλακέτες μηχανών POS |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Όνομα προϊόντος | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB-512GB |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλέφωνα/Ενσωματωμένες μητρικές πλακέτες/Ταμπλέτες |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Εφαρμογή | Πίνακας υπολογιστή |
| Κατάσταση | Καλός |
| Ταχύτητα λεωφορείων | HS400 (έως 400 MB/s) |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Ολοκλήρωση προϊόντων | Πρότυπο |
| πλάτος | 11,5 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Εφαρμογή | Πίνακας υπολογιστή |
| Εφαρμογή | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Ικανότητα | 32GB-512GB |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Βαθμός | Εμπορικός βαθμός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Ενισχυμένο Strobe | Υποστηρίζεται |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Δυναμικό | 1,8V / 3,3V |