| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Gegevensbehoud | Tot 10 jaar |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Verpakking | bulkpakket/pp-doos/blister |
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Duurzaamheid | Waterdicht, schokbestendig, röntgenbestendig |
| Steun | Telefoon/MP3/MP4/Luidspreker |
| MTBF (gemiddelde tijd tussen storingen) | Tot 1 miljoen uur |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
| Opslagcapaciteit | 64 GB-512 GB |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Bewaartemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Interface | SDIO 3.0 |
| Schrijfsnelheid | tot 150MB/S |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Interface | SDIO 3.0/SPI |
| MTBF | 1.000.000 Uren |
| Duurzaamheid | Industriële kwaliteit, hoog uithoudingsvermogen |
| Waterdicht | IPx7 |
| Interface | SDIO 3.0 / UHS-I |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
| gewicht | Ong. 0.5g |
| MTBF | 1.000.000 Uren |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| Naam | Industriële TF-kaart |
|---|---|
| Capaciteit | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Kleur | Rood, Zwarte of douane |
| Logo's | Leeg of Gedrukt |
| Materiaal | Plastic |
| Product | Industriële TF-kaart voor Dashcam |
|---|---|
| OEM | welkom |
| Status | Goede gezondheid |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Gebruikt voor | Dash Cam |
| Naam | TF-kaart voor draagbare digitale videorecorder in zakformaat |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140 mb/s |
| Capaciteit | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 85°C |
|---|---|
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| MTBF | 1.000.000 Uren |
| Schokweerstand | 1500 g/0,5 ms |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 95% RH |