| Naam | Nieuwe toestand EMMC5.1 voor tablet |
|---|---|
| Sollicitatie | Tablet |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Naam | 128 GB EMMC uitstekende stabiliteit |
|---|---|
| Sollicitatie | Ingebed moederbord |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Productnaam | Embedded Automotive EMMC5.1 Flash-geheugenoplossing |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
|---|---|
| Protocol | HS400 |
| Garantie | 1 jaar |
| Vervaardiging | PG-merk, China Chips Star |
| Product | EMMC |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |