| Capaciteit | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Kleur | Zwart |
| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Kenmerken | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Kenmerken | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Voorwaarde | Nieuw |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Vervaardiging | PG |
|---|---|
| Protocol | HS400 |
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Kenmerken | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Vervaardiging | PG |
|---|---|
| Werktemperatuur | -25°C aan +85°C |
| Protocol | HS400 |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Bedrijfstemperatuur | -45°C tot +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Kleur | Zwart |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
|---|---|
| Keuze uit flitser | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Capaciteit | 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| Overeenkomst | HS400 |
| Werktemperatuur | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| OEM | steun |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kwaliteit | Echt origineel |
| Verenigbaarheid | Tablet-pc/settopbox |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Functies | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Overeenkomst | HS400 |
|---|---|
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Keuze uit flitser | MLC/3DTLC/QLC NAND |