| Productname | Industrial Grade TF Card |
|---|---|
| Speed Class | Class 10 / U3/ A2 |
| Write Speed | Up To 140MB/s |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Wafer | KIOXIA |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
|---|---|
| Speed | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Shockproof | Yes |
| Write Speed | Up To 90MB/s |
| Wafer | SK Hynix/kioxia |
| Wafer | KIOXIA |
|---|---|
| Nand Type | MLC/TLC |
| File System | FAT32/ ExFAT |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB/512GB |
| Dataretention | Up To 10 Years |
| Name | Original TF/ Mini SD Card |
|---|---|
| Storage Type | Flash Memory |
| Logo | Customized |
| Key Words | Memory SD TF Card 100% True Capacity |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Name | Original TF/ Mini SD Card |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Storage Temperature Range | -25°C-85°C |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Customizable |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |