| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Name | High Speed Flash TF Card |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Storage Temperature Range | -25°C-85°C |
| Name | 100% Original TF Memory Card |
|---|---|
| Application | Mobile Phone Tablet Camera Gopro |
| Read Speed | 90MB/s |
| Write Speed | 50MB/s |
| Capacity | 32gb/ 64gb/ 128gb/ 256gb/ 512gb |
| Capacity | 8GB To 1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |
| File System | FAT32/exFAT |
| Name | Custom LOGO Memory Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand |
| Capacity | 32gb/ 64gb/ 128gb/ 256gb/ 512gb |
| Application | Camera And Car GPS |
| Feature | Compact And Large Capacity Option |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | All Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good, Original Card |
| Material | Plastic |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Color | Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Usage | Phone, Camera, Etc |
|---|---|
| Write Speed | 50MB/s |
| Speed Class | C10, U3, V30, A2 |
| Packing | Retail Package |
| Product Status | New |
| Package | Default Or Retail Blister |
|---|---|
| Format | FAT32 / ExFAT |
| Speed Class | C10, U3, V30, A2 |
| Color | Black, Blue, Red, Etc |
| Packing | Retail Package |