| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Ürün adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
|---|---|
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / U3/ A2 |
| Yazma hızı | 140MB/sn'ye kadar |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
| Gofret | Kioksiye |
| Kapasite | 256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Boyutları | 15mm x 11mm x 1mm |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |