| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kullanılır | MP4/Mikrofon/Hoparlör/Cep Telefonu/Kamera |
| Logo | Geleneksel |
| Okuma Hızı | 90MB/Sn |
| Yazma Hızı | 50 MB/sn |
| Adı | C10 TF kartı |
|---|---|
| Logo | özel |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 |
| Kalite | - İyi. |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Paket | Özelleştirilebilir |
| Okuma hızı | 90MB/Sn |
| Yazma hızı | 50MB/S |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Kalite | %100 Orijinal |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Ürün | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Uyumluluk | POS Makinesi Anakartı |
| Hata düzeltme | Dahili ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Ürün adı | EMMC Modülü Flaş Bellek |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Protokol | HS400 |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 90MB/Sn |
| Yazma Hızı | 50 MB/sn |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |