| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Ürün Adı | Endüstriyel Sınıf TF Kart |
| Denetleyici | SA |
| Arayüz | SD6.1 |
| Çalışma Gerilimi | 2.7V-3.6V: 16GB-256GB 3.3V/1.8V: 512GB-2TB |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Okuma Hızı | 160 MB/s |
| Yazma Hızı | 140 MB/s |
| Dosya Sistemi | FAT32/exFAT |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Garanti | 3 Yıl |
| Karşılaştırma Boyutu | Endüstriyel Sınıf TF Kart | Tüketici Sınıfı TF Kart |
|---|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila 85°C |
0°C ila 70°C |
| Flaş Bellek Yongası | Çoğunlukla SLC/MLC, bazıları PSLC desteği | Öncelikli olarak TLC, daha düşük maliyetli |
| P/E Döngüleri (Yazma/Silme Ömrü) | 10.000-100.000 kez | 3.000-10.000 kez |
| MTBF (Arızalar Arası Ortalama Süre) | 1 milyondan fazla saat | On binlerce saat |
| Veri Güvenliği Koruması | Dahili ECC hata düzeltme, güç kaybı koruması, arıza kendi kendine teşhisi | Temel hata düzeltme işlevi, güç kaybı koruması yok |
| Çalışma Modu | 7/24 sürekli çalışmayı destekler | Aralıklı çalışma, uzun süreli yüksek yük altında arızaya eğilimli |
| Kapasite Aralığı | Öncelikli olarak 256MB-128GB, bazıları 256GB'a kadar | 2GB-1TB, daha bol kapasite seçenekleri |
| Uygulanabilir Senaryolar | Endüstriyel otomasyon, akıllı izleme, raylı transit, güç enerjisi depolama | Cep telefonları, tabletler, sıradan kameralar, oyun konsolları |