| MTBF (başarısızlıklar arasındaki ortalama süre) | 1 milyon saate kadar |
|---|---|
| Dosya sistemi | Fat32 / exfat |
| Depolama Kapasitesi | 64GB-512GB |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| Çalışma Nemi | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
|---|---|
| Depolama Kapasitesi | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Veri tutma | 10 yıla kadar |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Dosya sistemi | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Depo | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, gözetim, otomotiv, tıbbi cihazlar |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Yazma hızı | 150MB/S'ye kadar |
| Ürün adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Hız sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
|---|---|
| ağırlık | Yaklaşık. 0.4g |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Dosya sistemi | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
| Depolama Kapasitesi | 256GB |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| İsim | 4K Aksiyon Dijital Kamera için TF Kartları 128 GB |
|---|---|
| Nand flaş | TLC |
| Kalite | Sağlık |
| Malzeme | Plastik |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Gofret | Kioksiye |
|---|---|
| NAND türü | MLC/TLC |
| Dosya sistemi | FAT32/ exFAT |
| Kapasite | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Hız sınıfı | Sınıf 10, UHS-I |
| Yazma hızı | 150MB/S'ye kadar |
| Güç Kaynağı | 1.000.000 Saat |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |