16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB ve 512GB dahil olmak üzere birden fazla kapasitede sunulan birinci sınıf endüstriyel sınıf TF bellek kartları. Zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır ve MP4 kameralar, cep telefonları ve çeşitli endüstriyel ekipmanlarla uyumludur.
| Ürün Adı | Endüstriyel Sınıf TF Kart |
| Denetleyici | SA |
| Arayüz | SD6.1 |
| Mevcut Kapasiteler | 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Çalışma Gerilimi | 2.7V-3.6V: 16GB-256GB, 3.3V/1.8V: 512GB-2TB |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Okuma Hızı | 160 MB/s |
| Yazma Hızı | 140 MB/s |
| Dosya Sistemi | FAT32/exFAT |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Garanti | 3 Yıl |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar