| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / U3/ A2 |
|---|---|
| OEM | Hoş geldin |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 80°C |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Güç Kaynağı | 1.000.000 saate kadar |
|---|---|
| Ambalaj | Perakende Paketi / Özel |
| Hata düzeltme | ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Flaş | 3D TLC Flaş |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
|---|---|
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Giriş Gerilimi | 3.3V |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Hız sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| Boyut | 15*11*1mm |
|---|---|
| Hız | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / U3/ A2 |
| paketleme | Perakende Paketi / Özel |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Ürün | Yüksek Dayanıklılığa Sahip Mini SD Kart |
|---|---|
| Şunun için kullanın | GoPro Kamera GPS'i |
| cips | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Hata düzeltme | ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows, Linux, Android |
| Güç Kaynağı | 1 milyon saatten fazla |
| Arayüz | Mikro SD / TF Kart |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| İsim | Sesli CCTV Kamera için Hafıza Kartı |
|---|---|
| Nand flaş | Kioksiye |
| Kalite | İyi Öl |
| Malzeme | Plastik |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| İsim | 4K Mini Aksiyon Kamerası için MIni SD Hafıza Kartı |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A2 U3 V30 |
| Marka | PG Markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Kapasite | 256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Boyutları | 15mm x 11mm x 1mm |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Depo | 256GB |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Darbe direnci | 1500G/0.5ms |
| Form faktörü | Mikro SD (TF Kart) |
| Arayüz | SDIO 3.0 / SPI |