| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Jakość | 100% oryginał |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Używane do | MP4/mikrofon/głośnik/telefon komórkowy/aparat |
| Logo | Zwyczajne |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Pojemność | 128 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Używany do | MP4/telefon/głośnik/telefon komórkowy/aparat |
|---|---|
| Nazwa karty pamięci | Szybkie karty SD |
| Adapter karty Tf | Może być z kartą SD |
| Czytaj prędkość | Do 100 MB/s |
| Poziom klasy | C10 |
| Zgodność | Smartfony, tablety, aparaty fotograficzne, drony |
|---|---|
| Stosowanie | karty do gry, zdrapka itp |
| Poziom klasy | C10 |
| Użyj dla | Kamera/DVR |
| OEM | Wsparcie |
| Produkt | Karta pamięci SD |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera CCTV |
| CHIPS | Hynix V7 |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |