| Produkt | Niezawodna karta TF |
|---|---|
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Stosowanie | kamera samochodowa, kamera bezpieczeństwa w domu |
| Kolor | Dostosowane |
| Jakość | 100% oryginału |
| Pojemność | 128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Pakiet | Możliwość dostosowania |
| Czytaj prędkość | 180 MB/s |
| Prędkość zapisu | 135 MB/s |
| Pakiet | Dostosowane opakowanie |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | 0°C do 70°C |
| Format | Fat32 / exfat |
| Zgodność | Smartfony, tablety, aparaty fotograficzne, drony |
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Gwarancja | 1 rok ograniczonej gwarancji |
|---|---|
| Prędkość | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| typ | Karta SD |
| Pochodzenie | Chiny |
| Pakiet | Witamy OEM/ODM lub domyślnie |
|---|---|
| Stosowanie | karty do gry, zdrapka itp |
| Klasa szybkości | C10, U3, V30 |
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Poziom klasy | C10 |
|---|---|
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Aplicatiuon | Smartfon, aparat, tablet |
| Nazwa karty pamięci | Szybkie karty SD |
| Kolor | dostosowane lub domyślne, całe czarne |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Kolor | czarny środek, niebieski środek, szary środek |
| Prędkość zapisu | Do 150 MB/s |
| Opłatek | SK Hynix/Kioxia |
| Pojemność | 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | 100% oryginału |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Format | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Stan produktu | Nowy |
| Stosowanie | telefon, aparat fotograficzny itp |
| uszczelka | Pakiet detaliczny |
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| Kolor | Czarny, niebieski, czerwony, itp. |
|---|---|
| Klasa szybkości | C10, U3, V30, A2 |
| Stan produktu | Nowy |
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |