| Interfejs | Interfejs SD |
|---|---|
| Prędkość | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Prędkość zapisu | do 150 MB/s (w zależności od modelu) |
| Typ karty | TF (TransFlash) / SD |
| Pojemność | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB 16 GB 8 GB |
| Aplicatiuon | MP4, mp3, telefon, rejestrator jazdy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok ograniczonej gwarancji |
| System plików | FAT32 |
| Dostosowane | Do przyjęcia |
| Temperatura robocza | 0°C do 70°C |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I / UHS-II (w zależności od modelu) |
|---|---|
| Funkcja | Duża pamięć pojemności, obsługa wideo 4K |
| Pojemność pamięci | różni się (np. 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB) |
| uszczelka | opakowanie zbiorcze/pudełko PP/blister |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Logo | ZWYCZAJ |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Jakość | Nowy |
| Trwałość | Wodoodporny, odporny na wstrząsy, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Temperatura przechowywania | 0°C do 70°C |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginału |
| Format | Fat32 / exfat |
| pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Aplicatiuon | MP3/4, dron, smartfon |
| Użycie | telefon, aparat fotograficzny itp |
|---|---|
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Klasa szybkości | C10, U3, V30, A2 |
| opakowanie | Pakiet detaliczny |
| Status produktu | Nowy |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
|---|---|
| Format | Fat32 / exfat |
| Klasa szybkości | C10, U3, V30, A2 |
| Kolor | Czarny, niebieski, czerwony, itp. |
| opakowanie | Pakiet detaliczny |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Stosowanie | Kamera samochodowa AI |
| Kolor | dostosowane |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | 100% oryginału |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | 100% oryginału |
| Tworzywo | plastikowy |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
|---|---|
| System plików | Fat32 / exfat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kategoria produktu | Karta pamięci TF |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |