| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, κόκκινο, κλπ. |
|---|---|
| Τάξη ταχύτητας | C10, U3, V30, A2 |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Τύπος αποθήκευσης | Flash Memory |
| πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*11*1 χλστ |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Αποθήκη | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Διόρθωση σφαλμάτων | ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃~85℃ |
| Αρμονία | Tablet PC/Set-top Box |
| NAND FLASH | KIOXIA 9T25 |
|---|---|
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Τάση εισόδου | 3,3V |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα | Κλάση 10 / UHS-I |
| Τάξη ταχύτητας | Κλάση 10 / UHS-I |
|---|---|
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Διασύνδεση | SDIO 3.0 |
| MTBF (μέσος χρόνος μεταξύ των αποτυχιών) | Έως 1 εκατομμύριο ώρες |
|---|---|
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB-512GB |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Υγρασία λειτουργίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
|---|---|
| Διόρθωση σφαλμάτων | ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Αντίσταση κραδασμών | 1500 g/0,5 ms |
| Εργασιακή υγρασία | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
| MTBF | 1.000.000 ώρες |
|---|---|
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
|---|---|
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Τάξη ταχύτητας | Κλάση 10 / UHS-I |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
| MTBF | Πάνω από 1 εκατομμύριο ώρες |
| Διαστάσεις | 15mm X 11mm X 1mm |