| Kleur | Zwart, blauw, rood, enz. |
|---|---|
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A2 |
| Productstatus | Nieuw |
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| pakket | Standaard of winkelblister |
| Kleur | Zwart of bedrukt |
|---|---|
| Maat | 15*11*1mm |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Storagecapaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Foutcorrectie | ECC (foutcorrectiecode) |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| Werktemperatuur | op voorraad |
| Verenigbaarheid | Tablet-pc/settopbox |
| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
|---|---|
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Ingangsspanning | 3,3V |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
|---|---|
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Interface | SDIO 3.0 |
| MTBF (gemiddelde tijd tussen storingen) | Tot 1 miljoen uur |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
| Opslagcapaciteit | 64 GB-512 GB |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
|---|---|
| Foutcorrectie | ECC (foutcorrectiecode) |
| Schokbestendigheid | 1500 g/0,5 ms |
| Werkvochtigheid | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Bewaartemperatuur | -40°C tot 85°C |
| MTBF | 1.000.000 Uren |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Gegevensbehoud | Tot 10 jaar |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
| MTBF | Ruim 1 miljoen uur |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |