| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| برای | MP4/میکروفون/بلندگو/تلفن همراه/دوربین |
| لوگو | سفارشی |
| سرعت را بخوانید | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت بر ثانیه |
| نام | کارت C10 TF |
|---|---|
| لوگو | سفارشی |
| کلاس سرعت | کلاس 10 |
| کیفیت | خوبه |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256/512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته | قابل تنظیم |
| سرعت خواندن | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت در ثانیه |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| کیفیت | 100% اورجینال |
| مواد | پلاستیک |
| ظرفیت | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 8 گیگابایت / 16 گیگابایت / 32 گیگابایت / 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
|---|---|
| سرعت را بخوانید | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| توافق | HS400 |
| سرعت نوشتن | حداکثر 240 مگابایت بر ثانیه |
| دمای کار | -25℃~+85℃ |
| محصول | eMMC 5.1 |
|---|---|
| انتخاب فلش | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| ویفر | ویفر KIOXIA |
| سازگاری | مادربرد دستگاه POS |
| تصحیح خطا | ECC داخلی (کد تصحیح خطا) |
| نام محصول | حافظه فلش ماژول EMMC |
|---|---|
| انتخاب فلش | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| درجه فلش | درجه A |
| پروتکل | HS400 |
| استاندارد | eMMC 5.1 |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 8 گیگابایت - 512 گیگابایت |
|---|---|
| سرعت را بخوانید | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| توافق | HS400 |
| سرعت نوشتن | حداکثر 240 مگابایت بر ثانیه |
| دمای کار | -25℃~+85℃ |