| Capacity | 512GB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Used For | MP4/Microphone/Speaker/Mobile Phone/Camera |
| Logo | Custom |
| Read Speed | 90MB/s |
| Write Speed | 50MB/s |
| Name | C10 Tf Card |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Speed Class | Class 10 |
| Quality | Good |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 90MB/s |
| Write Speed | 50MB/s |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |
| Capacity | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Capacity | 8gb/16gb/32gb/64gb/128gb/256gb |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Product | EMMC 5.1 |
|---|---|
| Choice Of Flash | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Wafer | KIOXIA Wafer |
| Compatibility | POS Machine Motherboard |
| Error Correction | Built-in ECC (Error Correction Code) |
| Product Name | EMMC Module Flash Memory |
|---|---|
| Choice Of Flash | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Flash Grade | Grade A |
| Protocol | HS400 |
| Standard | EMMC 5.1 |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 90MB/s |
| Write Speed | 50MB/s |