| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για | MP4/Microphone/Speaker/Mobile τηλέφωνο/κάμερα |
| Λογότυπο | παραδοσιακό |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 90MB/S |
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Ονομασία | Κάρτα TF C10 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Κατηγορία ταχύτητας | Τάξη 10 |
| Ποιότητα | Ωραίο. |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 90MB/S |
| Ταχύτητα γραφής | 50MB/s |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Προϊόν | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Αρμονία | Μητρική πλακέτα POS Machine |
| Διόρθωση λάθους | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη φλας EMMC Module |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 90MB/S |
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |