| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Gebruikt voor | MP4/Microphone/Speaker/Mobile Telefoon/Camera |
| Logo's | aangepaste |
| Lees Snelheid | 90MB/S |
| Schrijf snelheid | 50 MB/s |
| Naam | C10 TF-kaart |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 |
| Kwaliteit | - Goed. |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees snelheid | 90MB/S |
| Schrijfsnelheid | 50 MB/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Product | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Keuze uit flitser | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Verenigbaarheid | POS-machine moederbord |
| Foutcorrectie | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |
| Productnaam | EMMC-module Flash-geheugen |
|---|---|
| Keuze uit flitser | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Flitsgraad | rang A |
| Protocol | HS400 |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 90MB/S |
| Schrijf snelheid | 50 MB/s |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |