| Nazwa produktu | Motoryzacja Wbudowany EMMC |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Pakiet | BGA153 |
| fabryka | Tak |
| Tworzywo | plastikowy |
| Marka | PG |
| Nazwa produktu | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB-512 GB |
| Używany do | Inteligentny telefon/wbudowana płyta główna/tablet |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Nazwa produktu | Pamięć EMMC 153 BGA Flash Nand |
|---|---|
| Waga | około 16 g |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
| Pojemność | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Aplikacja | Inteligentny głośnik |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Przypadek użycia | Dekoder OTT |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB/32 GB |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Stan | Dobry |
| Temperatura pracy | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| OEM | Wsparcie |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Zgodność | Tablet/dekoder |
| Nazwa produktu | Marka PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm / 11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
|---|---|
| Kształtownik | BGA153 |
| Ukończenie produktu | Standard |
| szerokość | 11,5 mm |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Nazwa produktu | EMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Stan produktu | Nowy |
| Pamięć | Błysk |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Nazwa | Nowy stan EMMC5.1 dla tabletu |
|---|---|
| Aplikacja | tabletka |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |