| Nazwa produktu | Wbudowany moduł EMMC klasy samochodowej |
|---|---|
| Pojemność | 64G 128G 256G |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Gwarancja | 1 rok ograniczonej gwarancji |
|---|---|
| Prędkość | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| typ | Karta SD |
| Pochodzenie | Chiny |
| Produkt | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Zgodność | Płyta główna maszyny POS |
| Korekcja błędów | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
| Nazwa produktu | Karty wbudowane EMMC |
|---|---|
| OEM/ODM | Powitanie |
| Protokół | HS400 |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Nazwa produktu | Przemysłowe karty TF z niestandardowym logo OEM |
|---|---|
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| Producent | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Tworzywo | plastikowy |
| Pojemność | 64 GB-512 GB |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Nazwa | Szybkość EMMC5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Nazwa produktu | Chip pamięci EMMC IC |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Nazwa | Komponent IC Wbudowany przemysłowy eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| BGA | 153 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
|---|---|
| Protokół | HS400 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |
| Produkt | EMMC |