| Nazwa | Marka PG 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Centralny ekran sterowania samochodem i multimedialne pola odtwarzania |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Nazwa | Niskie zużycie energii EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Smart Home i multimedialne pudełka odtwarzające |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 200 MB/s |
|---|---|
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Wielkość opakowania | 11,5 mm x 13 mm |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
| Losowa prędkość zapisu | Do 4000 IOPS |
| Nazwa produktu | 128 GB wbudowanej pamięci EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Typ opakowania | FBGA |
| Zgodny | Cyfrowe ramki zdjęciowe |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |