| Product Name | Memory IC Chip EMMC |
|---|---|
| Flash Grade | Grade A |
| Capacity | 64GB To 256GB |
| Packeage Type | 153BGA |
| Products Status | New |
| Product | Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | Smartphone & Camera Story Players |
| Chips | KIOXIA |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |
| Product Name | Automotive Embedded Multi Media Card |
|---|---|
| Logo Customized Service | Available |
| Material | Plastic |
| Capacity Options | 64GB, 128GB, 256GB |
| Origin | China |
| Product Name | Automotive Embedded EMMC |
|---|---|
| Write Speed | 240MB/s |
| Read Speed | 330MB/s |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Material | Plastic |
| Product Name | EMMC 5.1 32GB 64GB 128GB |
|---|---|
| Package | BGA 153 |
| Factory | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand | PG |
| Product Name | 256GB 128GB 64GB 32GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Capacity | 32GB-512GB |
| Used For | Smart Phone/ Embedded Motherboard /Tablet PC |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Product Name | EMMC 153 BGA Flash Nand Memory |
|---|---|
| Weight | About 16g |
| Custom | Support |
| Capacity | 256GB/64GB/128GB |
| Application | Smart Speaker |
| Nand | TLC |
|---|---|
| Use Case | OTT Set-top Box |
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Condition | Good |
| Product Name | Original New Emmc |
|---|---|
| Capacity | Typically Ranges From 64GB To 256GB |
| Feature | Low |
| Warranty | 1 Year |
| Nand Flash | TLC |
| Working Temperature | -20~85℃ |
|---|---|
| Oem | Support |
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Quality | Genuine Original |
| Compatibility | Tablet PC/ Set-top Box |