| Productnaam | Automotive ingebedde EMMC |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Productnaam | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Pakket | BGA 153 |
| fabriek | Ja |
| Materiaal | plastic |
| Merk | PG |
| Productnaam | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB-512 GB |
| Gebruikt voor | Smartphone/Inbedded Motherboard/Tablet PC |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Productnaam | EMMC 153 BGA Flash Nand-geheugen |
|---|---|
| Gewicht | ongeveer 16 g |
| AANGEPAST | steun |
| Capaciteit | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Sollicitatie | Slimme Spreker |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Gebruikscasus | OTT-settopbox |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB/32 GB |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Voorwaarde | Goed |
| Werktemperatuur | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| OEM | steun |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kwaliteit | Echt origineel |
| Verenigbaarheid | Tablet-pc/settopbox |
| Productnaam | PG-merk eMMC 5.1 |
|---|---|
| verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm/11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Oorsprong | China |
| Functie | Geheugen |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Product voltooiing | Standaard |
| breedte | 11,5 mm |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Productnaam | EMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Productstatus | Nieuw |
| Geheugen | Flash |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Naam | Nieuwe toestand EMMC5.1 voor tablet |
|---|---|
| Sollicitatie | Tablet |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |