| Nazwa | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Inteligentny telefon |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |
| Nazwa | Komponent IC Wbudowany przemysłowy eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| BGA | 153 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Nazwa | Wbudowana karta multimedialna |
|---|---|
| Pojemność | 8 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25~85℃ |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | RPMB (Replay Protected Memory Block) do bezpiecznego przechowywania danych |
| Stan produktu | Nowy |
| Ulepszony stroboskop | Utrzymany |
| Zapłata | TT |
| Nazwa produktu | Oryginał Nowy emmc |
|---|---|
| Pojemność | Zwykle waha się od 64 GB do 256 GB |
| Funkcja | Niski |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nand Flash | TLC |
| Funkcjonować | Pamięć |
|---|---|
| Zgodność | komputer typu tablet |
| OEM | Wsparcie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Technologia flash | 3D NAND |
|---|---|
| Aplikacje | Smartfony, tablety, urządzenia IoT, systemy wbudowane |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Typ mocowania | Standard |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Typ opakowania | BGA153 |
|---|---|
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Typowe zastosowania | Smartfony, tablety, urządzenia IoT |
| Zużycie energii | Typowe 50mA aktywne |
| Nazwa | PG 64 GB EMMC |
|---|---|
| Pojemność | 8 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| OEM/ODM | Mile widziana |
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Nazwa | 128 GB EMMC Doskonała stabilność |
|---|---|
| Aplikacja | Wbudowana płyta główna |
| Kontroler | SMI |
| Pojemność | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Mile widziane |