| Όνομα προϊόντος | Automotive Embedded EMMC |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Πακέτο | BGA 153 |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |
| Όνομα προϊόντος | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB-512GB |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλέφωνα/Ενσωματωμένες μητρικές πλακέτες/Ταμπλέτες |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Όνομα προϊόντος | EMMC 153 BGA Flash Nand Memory |
|---|---|
| Βάρος | περίπου 16g |
| ΕΘΙΜΟ | υποστήριξη |
| Ικανότητα | 256GB/64GB/128GB |
| Εφαρμογή | Έξυπνος ομιλητής |
| Νάνος | TLC |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Αποκωδικοποιητής OTT |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Κατάσταση | Καλός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| Oem | υποστήριξη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Ποιότητα | Γνήσιο πρωτότυπο |
| Αρμονία | Tablet PC/Set-top Box |
| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Προέλευση | Κίνα |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Ολοκλήρωση προϊόντων | Πρότυπο |
| πλάτος | 11,5 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Όνομα προϊόντος | EMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Ονομα | Νέα κατάσταση EMMC5.1 για tablet |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δισκίο |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |