| Ürün adı | Otomotiv Gömülü EMMC |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Ürün adı | eMMC 5.1 32GB 64GB 128GB |
|---|---|
| Paket | BGA 153 |
| fabrika | Evet |
| Malzeme | plastik |
| Marka | PG |
| Ürün adı | 256GB 128GB 64GB 32GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 32GB-512GB |
| İçin kullanılır | Akıllı Telefon/ Gömülü Anakart/Tablet PC |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Ürün adı | EMMC 153 BGA Flash Nand Bellek |
|---|---|
| Ağırlık | Yaklaşık 16 gram |
| GELENEK | Destek |
| Kapasite | 256GB/64GB/128GB |
| Başvuru | Akıllı Hoparlör |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Kullanım Örneği | OTT set üstü kutusu |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Durum | İyi |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| Oem | Destek |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Kalite | Orijinal Orijinal |
| Uyumluluk | Tablet PC/Set Üstü Kutu |
| Ürün adı | PG Markası eMMC 5.1 |
|---|---|
| Dış görünüş | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Menşei | Çin |
| İşlev | Hafıza |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
|---|---|
| Form faktörü | BGA153 |
| Ürün tamamlama | Standart |
| Genişlik | 11,5 mm |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Ürün adı | EMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Hafıza | Flaş |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| İsim | Tablet için yeni durum EMMC5.1 |
|---|---|
| Başvuru | Tablet |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |