| Produkt | Karta Mini SD o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera GoPro GPS |
| CHIPS | Koxia |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Nazwa produktu | 64 GB 128 GB 256 GB EMMC |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Nazwa produktu | Układy pamięci Emmc klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Stan | Nowe / dobre zdrowie |
| Nazwa produktu | Wbudowana karta multimedialna EMMC 5.1 |
|---|---|
| Pakiet | BGA153 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Status | Dobry zdrowie |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Nazwa produktu | Przemysłowa karta pamięci marki PG |
|---|---|
| Aplikacja | Konsola do gier |
| Typ lampy błyskowej | Pamięć Flash NAND 3D TLC |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Prędkość zapisu | 140 MB/s |
| Typ opakowania | BGA153 |
|---|---|
| Błysk | Pamięć Flash NAND 3D TLC |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Producent | PG |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Nazwa | Przemysłowy eMMC 5.1 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| OEM | Wsparcie |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| fabryka | Tak |
| Stan produktu | Nowy |
| Tworzywo | plastikowy |
| Prędkość | C10, U3, V30, A1 |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ pakietu | 153BGA |
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
| Pojemność pamięci | 4/8/16 GB |