| Produkt | Karta pamięci Tf marki PG |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera/DVR |
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Produkt | MINIKarta SD |
|---|---|
| Użyj dla | Gracze ze smartfonami i kamerami |
| CHIPS | Koxia |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Pojemność | 128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 256 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 512 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 512 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 128 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| MTBF | Ponad 1 milion godzin |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |