| Product | PG merk Tf-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | Camera/DVR |
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kleur | Aangepast |
| Product | minisd-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | Smartphone- en cameraverhaalspelers |
| Spaanders | Kioxia |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kleur | Aangepast |
| Capaciteit | 128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 256GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 512GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 512GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| capaciteit | 128 GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
| MTBF | Ruim 1 miljoen uur |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |