| Ürün | PG Marka Tf Hafıza Kartı |
|---|---|
| Şunun için kullanın | Kamera/DVR |
| cips | Hynix V7/KIOXIA |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Ürün | MİNİ SD Kart |
|---|---|
| Şunun için kullanın | Akıllı Telefon ve Kamera Hikayesi Oyuncuları |
| cips | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Kapasite | 128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 256 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 512 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 512 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Kapasite | 128 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
| Güç Kaynağı | 1 milyon saatten fazla |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |