| Nand Flash | TLC |
|---|---|
| StorageCapacity | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Temperatura pracy | -40 ~ 85 ℃ |
| Interfejs | Karta Micro SD/TF |
|---|---|
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| MTBF (średni czas między niepowodzeniami) | 1 000 000 godzin |
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, monitoring, motoryzacja, urządzenia medyczne |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Nazwa | Karta TF do przenośnego, kieszonkowego cyfrowego rejestratora wideo |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Prędkość zapisu | 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Korekcja błędów | ECC (kod korekcji błędów) |
|---|---|
| Zgodność systemu operacyjnego | Windowsa, Linuksa, Androida |
| MTBF | Ponad 1 milion godzin |
| Interfejs | Karta Micro SD/TF |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kolor | dostosowane |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | 100% oryginału |
| Tworzywo | plastikowy |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
|---|---|
| Współczynnik kształtu | Micro SD (karta TF) |
| Opłatek | Koxia 9T25 |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Stosowanie | Tablet PC, MP3, telefon, kamera, GPS, DVR |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Kształtownik | Micro SD (karta TF) |
| Czytaj | 180 MB/s |
| Produkt | Niezawodna karta TF |
|---|---|
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Stosowanie | kamera samochodowa, kamera bezpieczeństwa w domu |
| Kolor | dostosowane |
| Jakość | 100% oryginału |
| Nazwa produktu | Przemysłowa karta TF do robota inspekcyjnego CCTV na pokładzie |
|---|---|
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| Producent | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Certyfikaty | CE, ROHS |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| Trwałość | Wysoka wytrzymałość, klasa przemysłowa |
| Interfejs | SDIO 3.0 / SPI |