| nazwa | Przemysłowa karta mikro tf |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 180 MB/s |
| Prędkość zapisu | 150 MB/s |
| Aplikacja | Dron monitorujący bezpieczeństwo samochodu DVR |
| Gwarancja | 3 lata |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| StorageCapacity | 256 GB |
|---|---|
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| Odporność na wstrząsy | 1500G/0,5ms |
| Kształtownik | Micro SD (karta TF) |
| Interfejs | SDIO 3.0 / SPI |
| System plików | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Pojemność pamięci | 256 GB |
| Czytaj prędkość | Do 180 MB/s |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
| nazwa | Przemysłowa karta TF |
|---|---|
| Klasa | A1 u3 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nand Flash | 9T25 |
| Jakość | Najwyższa jakość |
| nazwa | Karta TF marki przemysłowej PG dla dronów |
|---|---|
| Klasa | A1 u3 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Jakość | Najwyższa jakość |
| Rodzaj | Karta TF |
|---|---|
| Pojemność | 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Waga | 5g |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Name | Industrial Micro SD Card for Body Camera |
|---|---|
| Nand flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| nazwa | Przemysłowa karta TF dużych prędkości |
|---|---|
| Aplikacja | Monitorowanie bezpieczeństwa organów ścigania |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nand Flash | 9T25 |
| Jakość | Dobry zdrowie |
| Pojemność | 256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
| System plików | FAT32/exFAT |