| Προϊόν | Κάρτα μνήμης PG Brand Tf |
|---|---|
| Χρήση για | Κάμερα/DVR |
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προϊόν | μίνι κάρτα SD |
|---|---|
| Χρήση για | Smartphone & Camera Story Players |
| Τσιπς | Κιοξία |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυναμικότητα | 256GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυναμικότητα | 1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυναμικότητα | 512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυναμικότητα | 512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυνατότητα | 128 GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
| MTBF | Πάνω από 1 εκατομμύριο ώρες |
| Διαστάσεις | 15mm X 11mm X 1mm |