| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Szybkość zapisu | do 150 MB/S |
| Nazwa produktu | Karta TF klasy przemysłowej |
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Produkt | Nowa i oryginalna pamięć Flash EMMC |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Tworzywo | plastikowy |
| Nazwa produktu | Pamięć flash klasy samochodowej eMMC |
|---|---|
| Zgodność | Dziedzina elektroniki samochodowej |
| Niezawodność | Kwalifikacja AEC-Q100 |
| Temperatura robocza | -40 ° C do +105 ° C. |
| Kolor | Czarny |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Kolor | Czarny |
| stan produktów | Nowy |
| Pojemność | Różnie (64 GB, 128 GB itp.) |
| Status | Dobry zdrowie |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pamięć | Błysk |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
|---|---|
| Kształtownik | BGA153 |
| Ukończenie produktu | Standard |
| szerokość | 11,5 mm |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulowej) 153 |
| Stan | dobra jakość |
| Tworzywo | plastikowy |
| Nazwa | Przemysłowy eMMC 5.1 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| OEM | Wsparcie |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Produkt | emmc dla tabletów edukacyjnych |
|---|---|
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Logo | dostosowane |