| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie EMMC klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Logo | OEM |
| Pakiet | BGA153 |
| Zgodny | adas |
| Nazwa produktu | Pamięć EMMC 153BGA IC |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Temperatura pracy | 0 ~ 70 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Produkt | EMMC |
|---|---|
| Zarządzanie energią | Zaawansowane funkcje zarządzania energią |
| Porozumienie | HS400 |
| Zastosowanie | komputer typu tablet |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Temperatura pracy | -45°C do +105°C |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Przypadek użycia | Dekoder OTT |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB/32 GB |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Stan | Dobry |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |