| OPŁATEK | Płytki przemysłowe KIOXIA |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginał |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Warunki | Nowy |
| Pojemność | 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Cechy | Zaawansowane wyrównywanie zużycia, złe zarządzanie blokami, wsparcie wykończeniowe, ochrona przed ut |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Nazwa produktu | Samochodowa wbudowana karta multimedialna |
|---|---|
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Tworzywo | plastikowy |
| Opcje pojemności | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Pochodzenie | Chiny |
| Pojemność | 64 GB-512 GB |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Nazwa produktu | Wbudowane układy scalone eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Jakość | Nowy |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Logo | OEM |
| Nazwa produktu | EMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Stan produktu | Nowy |
| Pamięć | Błysk |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Nazwa | Przemysłowy układ pamięci Flash IC EMMC |
|---|---|
| OEM | Witamy |
| Opłatek | Koxia |
| Kontroler | SMI |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu | eMMC klasy samochodowej 5.1 |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Pojemność | 64 128 256G |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Stan | Nowe / dobre zdrowie |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 ~ 105 ℃ |
| Gwarancja | 5 lat |
| Funkcjonować | Pamięć |
| stan produktów | Nowy |