| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Διαστάσεις | 15mm X 11mm X 1mm |
|---|---|
| Ταχύτητα εγγραφής | μέχρι 150MB/S |
| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Ταχύτητα | Κλάση 10 / UHS-I |
| Προϊόν | Νέα και πρωτότυπη μνήμη Flash EMMC |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Ποιότητα | Γνήσιο πρωτότυπο |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Όνομα προϊόντος | Flash Memory Automotive Grade eMMC |
|---|---|
| Αρμονία | Τομέας Ηλεκτρονικών Αυτοκινήτων |
| Αξιοπιστία | Πιστοποιημένο AEC-Q100 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +105°C |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Ικανότητα | Διαφέρει (64 GB, 128 GB κ.λπ.) |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
|---|---|
| Λογότυπο | Oem |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Ολοκλήρωση προϊόντων | Πρότυπο |
| πλάτος | 11,5 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) 153 |
| Κατάσταση | καλής ποιότητας |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Ονομα | Βιομηχανικό eMMC 5.1 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| OEM | υποστήριξη |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Προϊόν | emmc για εκπαιδευτικά tablet |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Λογότυπο | προσαρμοσμένη |