| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Yazma hızı | 150MB/S'ye kadar |
| Ürün adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Hız sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| Ürün | Yeni ve Orijinal EMMC Flash Bellek |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Kalite | Orijinal Orijinal |
| Malzeme | plastik |
| Ürün adı | Flash Bellek Otomotiv Sınıfı eMMC |
|---|---|
| Uyumluluk | Otomotiv Elektroniği Alanı |
| Güvenilirlik | AEC-Q100 onaylı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila +105 ° C |
| Renk | Siyah |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| Denetleyici | SMI |
| Renk | Siyah |
| Ürün durumu | Yeni |
| Kapasite | Değişir (64GB, 128GB, vb.) |
| Durum | Sağlık |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Hafıza | Flaş |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
|---|---|
| Form faktörü | BGA153 |
| Ürün tamamlama | Standart |
| Genişlik | 11,5 mm |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| Denetleyici | SMI |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) 153 |
| Durum | kaliteli |
| Malzeme | plastik |
| İsim | Endüstriyel eMMC 5.1 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Oem | Destek |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Ürün | Eğitim Tabletleri için emmc |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Logo | özelleştirilmiş |