| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Kapasite | 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Anlaşma | HS400 |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Arayüz | HS400, HS200, HS, DDR |
| Özellikler | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 85 ℃ |
|---|---|
| Oem | Destek |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Kalite | Orijinal Orijinal |
| Uyumluluk | Tablet PC/Set Üstü Kutu |
| Nand flaş | TLC/QLC |
|---|---|
| Seri | Özgür |
| Maksimum Yazma Hızı | 240 MB/sn |
| Aşınma Tesviyesi | Destekleniyor |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Uygulama | Ağ yönlendiricisi / Cep telefonu / Gömülü anakart / Tablet PC |
|---|---|
| Kalite | %100 Orijinal |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Depolama kapasitesi | 256GB 64GB 128GB |
|---|---|
| Uyumluluk | Tablet PC/Set Üstü Kutu |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Arayüz | HS400 (400 MB/sn) |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| GELENEK | Destek |
| Menşei | Çin |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Ürün adı | PG Marka Yüksek Performanslı eMMC Otomotiv Sınıfı |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Kalite | Exectlect |
| Uygulama | Otomotiv elektroniği |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Hafıza | Flaş |
| Oem | Hoş geldin |
| Malzeme | plastik |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |